pühapäev, veebruar 23, 2020

Ujuma!

Nüüd, kui poisid ujuvad ja hülge kombel vett fännavad, tundub mulle kergelt veider suvel rannas üksinda liivalosse ehitada. Poisid vees ja mina kaldal - miski siin mudelis ei klapi.
Seega otsustasin ka mina ujumistrenni minna... Jap, minu eas ja ujumise õpet saama :)

Aga no midagi pole teha - treener on meil hea ja konkreetne, ei ta hellita kedagi. Ja mis kõige jaburam - minu konnast on saamas päris ujumine!
Tehnika õppimine on ikka detailides. Prille olen katsetanud vist kümmekond mudelit - lõpuks leidsingi sobivad. Lõpuks soetasin enesele isegi selle jubeda kondoomi, mis juukseid katab. No kui ikka pead vee alt pinnale tõstes tukk silmis, siis ei ole mugav. Seega - Speedo kondoom pähe ja minekut!

Ütleme nii, et minust võib veel asja saada :) Meie treener on lootusrikas, seega ma pean ka ise endasse uskuma. See perekondlikult ujudaoskamine on ikka väga äge :)

2 kommentaari:

Anonymous ütles ...

Ma olen nii uhke ja õnnelik, et saan olla siin, et jagada seda tähelepanuväärset, imelist ja erakordset tunnistust, ma lihtsalt ei suuda praegu uskuda, et mu endine on siin koos minuga, palub kõiki oma halbu tegusid ja räägib mulle, kuidas ta tundis end kogu aeg tühjana ta oli ära, jättis mu maha ja tegi mulle nii palju haiget pärast lahutust, mis juhtus mõni kuu tagasi. Ja kogu see ime juhtus kohe pärast seda, kui ma palusin dr EGWALIlt abi, olen täna maailma kõige õnnelikum naine, ma ütleksin, et mul on endine jälle kõrval. See on ime minu ja mu pere jaoks ning igavene nauding ja rõõmsameelsus. Ma olen praegu nii õnnelik ega tea, kui palju väljendada oma tänu ja tunnustust dr EGWALI -le. Soovitan teda väga, kui vajate viivitamatut abi, kuna see on tagatud, usaldage mind.
Saatke talle täna e -kiri /dregwalispellhome@gmail.com või kaudu
WhatsApp: +2348122948392

Anonymous ütles ...

Sest saate oma abielu salvestada ja saada oma ex-poiss tagasi niipea kui võimalik pärast purunemist / lahutust läbi dr egwali. Minu nimi on Felicia, ma olen alati tänulik suurele dr Egwalile minu katki abielu taastamiseks pärast minu Mees jättis mind salapärane suhe. mitte millegi eest. Ma ei uskunud loitsudesse, kuni mu sõber see mulle tutvustas. Alguses olin selle suhtes skeptiline, sest ma kuulsin palju võltsitud võlurite kohta, aga ma lahkusin oma kahtlused maha, sest ma olin meeleheitel, et saada oma abikaasa tagasi ja ma tegin seda vastavalt sellele, mida mul oli. ta küsis. Nüüd mu abikaasa on tagasi just päeva pärast ma temaga ühendust võtnud. Ma elan õnnelikult oma abikaasaga uuesti pärast 6-kuulist abielulahutust ja ma ei puhata enne, kui ta maailmale tuntud, ma ütlesin talle. Dr Egwali on spetsialiseerunud ka loterii, kõvenedes erinevaid haigusi, maitsetaimi raseduse. Ühendage dr Egwali kaudu oma e-posti teel (Dregwalispellbelbelbel@gmail.com) või Whatsappi kaudu +2348122948392